Uczniowie z naszej szkoły w akcji „Mikołaje są wśród nas”

      Możliwość komentowania Uczniowie z naszej szkoły w akcji „Mikołaje są wśród nas” została wyłączona

W dniu 29 listopada wolontariusze naszej szkoły ze SKW pod opieką p. Marty Trynieckiej – pedagog szkolnej, wzięli udział w zbiórce żywności i kweście „Mikołaje są wśród nas” we współpracy ze Stowarzyszeniem Edukacyjnym „Razem” w Hrubieszowie. Dzięki zaangażowaniu młodych ludzi zbierających żywność do koszyków na terenie hrubieszowskiego marketu udało się zgromadzić artykuły spożywcze m.in. kasze, makaron, ryż, słodycze, płatki, herbata. Zbiórka ta miała na celu wsparcie osób potrzebujących.

W zbiórce udział wzięli następujący uczniowie

Julia Kulik kl.VII

Izabela Guluk kl.VII

Mikołaj Zarek kl.VII

Paweł Mazurek kl. VII

Dziękujemy wolontariuszom za wkład, zaangażowanie oraz chęć niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym.

Marta Tryniecka