Wyróżnienie dla Kingi

      Możliwość komentowania Wyróżnienie dla Kingi została wyłączona

14 listopada 2019r. w Puławach  odbył się X Konkurs Piosenki Angielskiej Szansonada, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina w Puławach, oraz Powiatowe Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Puławach. Celem konkursu było promowanie nauki języków obcych oraz prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów z województwa lubelskiego. Jury brało pod uwagę dykcję, poprawność językową, wyraz artystyczny, interpretację oraz możliwości wokalne.

Naszą szkołę reprezentowali w kategorii klas IV – VI: Martyna Hajduk i Paweł Kucharski oraz w kategorii klas VII -VIII: Kinga Kasperkiewicz.

Nasza szkolna wokalista Kinga Kasperkiewicz otrzymała wyróżnienie. To ogromny sukces ponieważ ze względu na problemy techniczne, śpiewała a capella.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst opracowała Justyna Hajduk